• Niezależne opinie
 • Aktualne informacje i wskazówki
 • Przez handlowców dla handlowców

TopOption opinie i recenzja 2016 - Nasz test.

TopOption znajdujące się na Cyprze, jest posiadane przez Safecap Investments Ltd, dostawcę usług finansowych i jest w pełni licencjowane przez UE i regulowane przez CySEC. Strona internetowa jest dostępna w języku angielskim, arabskim, hiszpańskim, francuskim, włoskim, niemieckim, japońskim, polskim, czeskim, rosyjskim, szwedzkim, chińskim, portugalskim, bułgarskim, rumuńskim, litewskim, słowackim, norweskim i węgierskim.

 • 9.7
9.7/10

Konta

Do wyboru są trzy konta na TopOption. Minimalny depozyt to $100 i jest wymagany do otwarcia konta Starter i handlarze otrzymują do nawet $250 witającego bonusu. $1000 jest potrzebne do otworzenia konta Pro i wręczony jest witający bonus do $250. Konto VIP może zostać otwarte przez kogokolwiek z depozytem $5000. To idzie z bonusem $2500.

Nie ma opłat lub prowizji za żadne z tych kont i wszystkim trzem towarzyszą różne treningi 1-na-1, eBooki, personalni menadżerowie kont i inne plusy. Pomoc jest dostępna po godzinach pracy dla właścicieli konta VIP. Mają też prawo otrzymywać Trading Central Report i sygnały SMS. Pomoc poza godzinami pracy jest dostępna bez różnicy jakie posiadamy konto.
Minimalna inwestycja dla otwarcia handlu to $5. W zależności od typu handlu, stawka wypłaty na TopOption osiąga nawet 500%. Jednak, średnia stawka to około 85%.

Funkcje

Rejestracja konta jest łatwa i właściciele kont otrzymują taki trening jakiego potrzebują, aby zrozumieć rynki finansowe, włącznie z eBookami, video, seminariami, i treningiem 1-na-1.
Handlu można dokonać podejmując trzy łatwe kroki: wybór aktywa, podjęcie decyzji czy wybrany aktyw pójdzie w górę (buy/call) lub w dół (sell/put) i zdecydowanie ile zainwestować. Kolejne kliknięcie rozpoczyna handel.

TopOption oferuje szeroki wybór opcji wygaśnięcia jakie spełniają potrzeby każdego rodzaju handlarza. Handlarze mają do wyboru 180 aktywów, włącznie z walutami, udziałami, surowcami i indeksami. Złoto i srebro są włączone do listy wyborów handlowych.

Platforma handlowa na TopOption jest silna i można mieć do niej dostęp przez stronę internetową bez potrzeby pobierania czegokolwiek i z urządzeń mobilnych jak iPhone lub Android. Więcej funkcji dla mobilnych użytkowników ma być wkrótce przedstawione.

Bonusy i promocje

W czasie tej oceny TopOption, broker oferował 50% bonusu witającego dla każdego, kto dokona depozytu $200 lub więcej. Za minimalne $500, TopOption nagradzało bonusem 100%.

Nieustanna promocja na TopOption, kampania poleć przyjaciela, gdzie wszyscy polecający przyjaciela otrzymują do $350 w zależności od tego, jakiego depozytu dokonaliśmy.

Edukacja

Akademia TopOption zapewnia zdrowe środki nauki dla obu początkujących i doświadczonych handlarzy. Handlarze mogą nauczyć się o świecie opcji binarnych, jego fundamentach lub studiować bardziej skomplikowane techniki, dzięki video, ebookom, i żywych webinariach.

Ośrodki zasobu TopOption są pełne, w wielu językach, edukacyjne i sprawdzone, dla spełnienia potrzeb obu, nowych i weteranów handlowych.

W newsroom na TopOption, handlarze mogą poczytać najnowsze nowości ze świata biznesu, przejrzeć dzienne i tygodniowe raporty rynkowe i znaleźć tam również kalendarz ekonomicznych wydarzeń i ich potencjalny wpływ na ich pozycje.

Handlarze mogą wybrać handel z długiej listy aktywów na różnych globalnych rynkach. Ponieważ godziny otwarcia każdego z tych rynków różnią się, ważna jest znajomość różnych stref czasowych, która pomoże w zrozumieniu nowości na wpływ rynku. TopOption pomaga im w tym, dzięki ich Global Market Hours, gdzie handlarze mogą sprawdzić różne strefy czasowe zanim dokonają handlu.
TopOption również zapewnia właścicielom kont wskaźniki rynkowe wydawane regularnie, które pomagają im określić siłę ekonomiczną i tym samym przewidzieć, w którą stronę uda się rynek. Niektóre wskaźniki rynkowe, takie jak GDP (Gross Domestic Product), odnoszą się do całej ekonomii, podczas, gdy inne wskaźniki jak Retail, czy Home Sales odnoszą się specyficznie tylko do tych sektorów rynkowych.

Aplikacja mobilna

TopOption niedawno zajął się technologią, która sprawiła, że stali się jednym z najbardziej popularnych internetowych brokerów i spakowali ją do dynamicznej aplikacji. Aplikacja jest dostępna dla urządzeń mobilnych Android jak i iOS. Jest naprawdę łatwa w nawigacji, znalezieniu aktywów i w handlowaniu. Teraz, gdziekolwiek jesteś, dostaniesz SMS informującego cię o nowej możliwości handlowej lub ruchu rynkowym, możesz po prostu wyciągnąć telefon, przejrzeć aktywa na swoje oczy i dokonać handlu tam gdzie się znajdujesz! I, twoje konto mobilne jest takie samo jak konto internetowe, więc nie musisz doglądać za każdym z osobna, czy handlujesz z telefonu czy z za komputera.

Depozyty/Wypłaty

Depozyty na kontach TopOption mogą być dokonane dzięki kartom kredytowym, przelewom bankowym i dzięki Webmoney. Wypłaty mogą być dokonane przez wypełnienie internetowej formy. Te transakcje mogą zająć do siedmiu dni, ale zazwyczaj są o wiele krótsze.

Nie ma opłat od depozytów lub wypłat.


Obsługa klienta

Handlarze mogą skontaktować się z obsługą klienta TopOption 24/5 przez email, telefon w kilku językach i poprzez chat. Lokalni reprezentanci są dostępni w ponad 20 miejscach dookoła świata.

Wniosek

TopOption oferuje wszystko, czego szuka handlarz Opcjami Binarnymi. Jest wybór paru kont, lista ponad 180 aktywów i wybór różnych opcji binarnych. Akademia TopOption jest przepełniona materiałami edukacyjnymi, które pomogą początkującym i doświadczonym handlarzom korzystnie wpływając na ich doświadczenie handlowe. Strona internetowa jest oferowana w ponad 20 językach i jest łatwa w nawigacji. Byłem rozczarowany, że nie znalazłem tam konta demo, gdyż jest to użyteczne narzędzie dla zaczynających handlarzy.

Podsumowanie
Autor
Cibor Dudek
Data
Temat
TopOption
Rating
4

Fakty

 • Nazwa: TopOption

 • Strony: www.topoption.com

 • Regulacja: tak, CySEC, ASIC, FSB

 • Kraj rejestracji: 2013

 • Zysk: do 89%

 • Min. depozyt: 100 €/$

 • Min. wypłata: 10 €/$

 • Konto do: 100 €/$ / 380 zł

 • Demo: tak

 • Język: Polski

 • Rodzaje opcji: High/Low, One Touch, Short Term, Pro Option, Touch/No Touch,

 • Ilość aktywów: 180

 • Waluta konta: PLN, USD, EUR, GBP, CAD, JPY

 • Obsługa klienta: E-mail, telefon, czat

 • Bonus: do 100%