• Niezależne opinie
 • Aktualne informacje i wskazówki
 • Przez handlowców dla handlowców

StockPair Brokers opinie i recenzja 2016

Od 2010 roku, StockPair jest obecne na rynku opcji binarnych, jako warty zaufania broker oferujący bezpieczną platformę handlową. Tutaj w naszej ocenie StockPair, podamy ci dokładny wgląd na wszystko, co musisz wiedzieć zanim zaczniesz handlować opcjami binarnymi.

 • 7.1
7.1/10

StockPair jest regulowanym brokerem i posiada numer licencji CySEC 229/14. Latami, StockPair oferuje usługi handlowe i instrumenty wielu handlarzom dookoła świata, wyłączając US. Minimalny depozyt do startu handlu opcjami binarnymi jest 200 jednostek, co oznacza, że StockPair daje możliwość handlowania amerykańskimi dolarami, europejskimi euro i brytyjskimi funtami. Maksymalny bonus to $20000 i warunki handlu są x30 bonusu w 45 dni i dalsze 25 dni do możliwości wypłaty. Maksymalny zwrot jaki może dostać handlarz to 85%. Minimalna inwestycja to $20, podczas gdy maksymalna to $20000.

Platforma handlowa StockPair

StockPair korzysta ze swojej własnej platformy handlowej, która jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu. Ich platforma ma wysoki poziom technologii i zapewnia handlarzom dookoła świata handel opcjami binarnymi na żywo. Dla swoich zarejestrowanych handlarzy, StockPair oferuje aktywa w czterech kategoriach: udziały, waluty, surowce i indeksy. Handlarze mogą korzystać z wcześniejszego zamknięcia podczas handlu i mogą wybierać z danych czasów wygaśnięcia: 60 sekund, 5 minut, 15 minut, 30 minut, 1 godzina, 24 godziny, 24+ godziny, koniec dnia, koniec tygodnia, 30 dni i 150 dni.

Opcje binarne to typ opcji z tylko dwoma możliwymi rezultatami, góra lub dół. Handlarze mogą przewidzieć czy cena aktywa wzrośnie lub spadnie i postawić handle według swoich prognoz.
Kolejna możliwość handlu to Opcje Par. To pozwala handlarzom na handel w unikalny sposób, który towar wystąpi lepiej podczas określonego czasu. Więc jeśli wybierzesz lepszy towar, otrzymasz payout, który będzie pokazany w momencie startu handlu. Wypłaty danego brokera mogą być wysokie do nawet 350%.
Nowością na platformie StockPair są opcje kiko, które są prostymi narzędziami handlowymi, gdzie handlarz przewiduje, która z cen (górna lub dolna) uderzy pierwsza. Jeśli pierwsza wybrana przez handlarza cena uderzy określoną cenę, opcja zakończy się in the money i handlarz otrzyma wypłatę. Out of money oznacza brak wypłaty. W opcjach kiko nie ma zwyczajnych czasów wygaśnięcia, co oznacza, że handel będzie się toczył do momentu dotknięcia ceny.

Typy kont i usług StockPair

Swoim handlarzom dookoła świata, StockPair oferuje 5 różnych rodzajów kont, regularne konta i konta premium. Na kontach regularnych, minimalny depozyt to $200 dla rozpoczęcia handlu opcjami binarnymi. Jednak, posiadając konto premium, handlarze mają więcej narzędzi i usług podczas procesu handlowego. Istnieją 4 rodzaje kont premium: Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platinum i Konto VIP.

Srebrne konto

o Minimalny depozyt $1000
o Kontrola handlu
o Maksymalna pozycja $1000
o Totalna maksymalna pozycja $6000
o Miesięczny cashback 0.5%
o Min wartość miesięcznego cash back $10000
o Limit wartości cash back $75000
o Minimalny balans plusów $800

Złote konto

o Minimalny depozyt $5000
o Kontrola handlu
o Zawodowca handlowy
o Wskaźniki handlowe
o Maksymalna pozycja $6000
o Totalna maksymalna pozycja $18000
o miesięczny cash back 1%
o min wartość miesięcznego cash back $25000
o limit wartości cash back $75000
o minimalny balans plusów $2000

Konto platinum

o minimalny depozyt $20000
o kontrola handlu
o Zawodowca handlowy
o Wskaźniki handlowe
o Maksymalna pozycja $10000
o Totalna maksymalna pozycja $60000
o miesięczny cashback 2%
o min wartość miesięcznego cash back 50000
o limit wartości cash back $150000
o minimalny balans plusów $8000

Konto VIP

o minimalny depozyt $50000
o kontrola handlu
o zawodowca handlowy
o wskaźniki handlowe
o maksymalna pozycja $20000
o totalna maksymalna pozycja $100000
o miesięczny cash back 3%
o min wartość miesięcznego cash back $100000
o limit wartości cash back $500000
o minimalny balans plusów $20000

Handel opcjami binarnymi na StockPair jest również dostępny dzięki aplikacji mobilnej. Jest to niesamowita funkcja i bardzo korzystna, podczas gdy handlarze mogą kontynuować handel nawet, kiedy są w biegu. Mobilna platforma StockPair jest połączona z oboma urządzeniami, iPhone i Android (smartfonami i ipadami). Dzięki handlu mobilnemu handlarze dookoła świata mogą handlować 150 różnymi aktywami, tak jak robiliby to za ekranem komputera. Dzięki szybkiemu trybu życia, mobilna platforma jest bardzo popularna pośród handlarzy opcjami binarnymi.
Konto demo jest dostępne dla zarejestrowanych użytkowników, ale tylko po dokonaniu depozytu na kontach premium. Handel na kontach demo jest korzystny dla tych handlarzy, którzy nie mają wcześniejszego doświadczenia i wiedzy. Dzięki koncie demo mogą przetestować tą platformę handlową bez ryzyka, gdyż nie korzystasz tam z prawdziwych pieniędzy.

Obsługa klienta StockPair

StockPair oferuje swoim klientom parę różnych sposobów komunikacji, przez live chat, email support@stockpair.com i telefon. Skontaktowaliśmy się z nimi przez live chat i po paru minutach do pokoju czatu dołączyła Jane. Odpowiedziała na nasze pytania odnośne rodzajów kont i co ważne, procesu depozytów i wypłat. Ich obsługa klienta jest dostępna od poniedziałku do piątku.
Handlarze dookoła świata mogą korzystać z platformy StockPair w paru różnych językach: angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim, hiszpańskim, greckim, szwedzkim, japońskim i arabskim. Nie wiele brokerów opcji binarnych ma platformę dostępną w aż tylu językach.

StockPair przygotowało jakościową Edukację dla wszystkich swoich handlarzy wyczerpując się na FAQ (często zadawanych pytaniach) na temat odnośnych segmentów handlowych (proces logowania, jak handlować, depozyty i wypłaty).

Bankowość i firma StockPair

Bezpieczeństwo depozytów i wypłat jest niesamowicie wysokie. Proces ten jest bardzo ważny podczas handlu opcjami binarnymi. Z StockPair nie ma potrzeby do zmartwień, ponieważ ich własna platforma jest bezpieczna i te dwa procesy są szybkie i zajmują zaledwie parę dni. Możliwe jest dokonanie depozytu kartami kredytowymi i debetowymi, przelewami i e-walletami. Jeśli handlarz wybierze kartę i e-wallet to minimalny depozyt jest $200, podczas gdy przelew to $500 (na regularnym koncie). Aby handlarz autoryzował konto, musi on wysłać parę potrzebnych dokumentów, jak dowód osobisty, potwierdzenie adresu i kopię kart kredytowych z obu stron (tylko cztery ostatnie cyfry widoczne, reszta schowana). Wszystkie dokumenty muszą zostać odesłane do support@stockpair. com dla potwierdzenia.

Dla wypłat funduszy, handlarze muszą zacząć proces od udania się do Mojego Konta na platformie. Kiedy handlarz wyśle prośbę, może to zająć do dwóch roboczych dni do otrzymania zatwierdzenia statusu. Zanim pieniądze dojdą na konto handlarza może to zająć 2 do 5 dni roboczych. Minimalna wypłata to $20. Z przelewami, opłata za wypłatę jest $25 poniżej $500 na wybranej sumie wypłaty. Zaleca się dokonywania wypłat przez Skrill Moneybookers, ponieważ nie ma za to opłat. Na StockPair jest wiele możliwości płatności. Handlarze mogą korzystać z:

o przelewu bankowego
o płatności kartami (Maestro, Visa, Visa Electron, Mastercard, Diners Club, Discover Card, JCB, Liberty Reserve, Dankort, Laser and Cartasi)
o e-wallet (Skrill Moneybookers)

Podsumowanie
Autor
Cibor Dudek
Data
Temat
Stockpair
Rating
3

Fakty

 • Nazwa: StockPair

 • Strony: www.stockpair.com

 • Regulacja: tak, CySEC

 • Kraj rejestracji: 2010

 • Zysk: do 85%

 • Min. depozyt: 200 €/$

 • Min. wypłata: 20 €/$

 • Konto do: 200 €/$

 • Demo: tak

 • Język: Polski

 • Rodzaje opcji: High/Low, Short Term, Opcje w parach

 • Ilość aktywów: 170

 • Waluta konta: EUR, USD, GBP

 • Obsługa klienta: E-mail, telefon, czat

 • Bonus: do 60%