• Niezależne opinie
 • Aktualne informacje i wskazówki
 • Przez handlowców dla handlowców

Opteck opinie i recenzja 2017 - Nasz test.

Opteck to bez wątpienia “przyjazny dla użytkownika” broker. Rozpoczęcie handlu z Opteck jest niesamowicie łatwe i szybkie. Otwarcie konta zajmuje mniej niż minutę. Po wypełnieniu podstawowych informacji takich jak imię, email i numer telefonu, klient jest już właścicielem nowego konta i w ciągu tylko paru sekund może rozpocząć swoją karierę handlową. Opteck, zapewnia bardzo intuicyjną i zaawansowaną platformę, która w 100% opiera się na sieci i nie wymaga pobierania żadnych programów. Użytkownicy Opteck mogą handlować korzystając ze swojego smartfona, bez tracenia zaawansowanych technologii, jak bezpośredni handel z wykresów bardzo korzystnych dla handlarzy.

 • 9.5
9.5/10

Platforma handlowa przyjazna dla użytkownika

Opteck zapewnia dużą ilość jakościowych aktyw handlowych, jak pary walut, surowce, indeksy i papiery wartościowe. Broker oferuje szeroki wybór czasu wygaśnięcia, od minimum 3 minut do maksymalnie 24 godzin. Wypłaty Opteck są bardzo hojne, zaczynające się od 65% do nawet 100%. Pracownicy Opteck wierzą, że, aby handlarze mogli osiągnąć sukces trzeba najpierw nimi troche pokierować. Dlatego właśnie na swojej stronie stworzyli ogromne miejsce edukacyjne o świecie opcji binarnych. W tym rozdziale, klienci mogą znaleźć analizy, sygnały, podstawowe wyjaśnienia i więcej. Dla tych, którzy chcą więcej, Opteck stworzył stronę „The Market”, gdzie możesz znaleźć najnowsze wiadomości, wskaźniki ekonomiczne, ceny oraz konwertor walut.
Biuro obsługi Opteck jest dostępne w następujących językach: angielski, włoski, japoński, rosyjski, arabski. Międzynarodowa obsługa klienta (angielski) jest dostępna 24/7. Reszta języków jest dostępna podczas dnia. Otwarcie konta z Opteck zazwyczaj zaczyna się od pierwszego depozytu $500. Aby pomóc handlarzom zaczynającym tę przygodę, Opteck oferuje bonus witający (welcome bonus) do 50% na pierwszym depozycie, w zależności od wpłaconej sumy oraz potrzebach klienta.

Proces wypłat na Opteck

Wszyscy chyba mogą się zgodzić, że proces wypłacania pieniędzy u większości brokerów zajmuje dużo czasu. Opteck nie jest tutaj wyjątkiem. Istnieją jednak pewne ograniczenia podczas wypłacania swoich pieniędzy. Handlarze nie mogą wypłacić swoich pieniędzy poniżej $50 dla procesu weryfikacji; firma wymaga prawie 3-4 dni roboczych. Jest to naprawdę długi czas dla weryfikacji i złości on klientów. Nie tylko weryfikacja się przeciąga, ale również ogólny proces wypłacania może zająć 10-11 dni w zależności od usług bankowych jakie sa oferowane przez firmę. Ograniczenia dla wypłacanej sumy zależą od dokonanego wcześniej depozytu. Jeśli handlarz zdecyduje się na wypłacanie większej sumy, to transakcja może zostać dokonana przez przelew bankowy. Ta podwójna metoda wypłacania jest prawdziwą uciążliwością handlarzy.

Prawdopodobnie te regulacje zostały wprowadzone przez firmę dla uniknięcia oszustw, ale firma musi najpierw skoncentrować się na fakcie, że klienci nie są zadowoleni z usług. Może to mieć wpływ na dobro całej firmy. Dlatego, firma bardzo by skorzystała jeśli pozbyliby się podwójnego systemu transferowania pieniędzy, gdyż może on naprawdę rozzłościć i zniechęcić klientów.

Platforma handlowa i edukacja

Platforma Opteck, która została zaprojetkowana przez firmę, jest dość prosta i łatwa w uzyciu dla wszystkich handlarzy opcji binarnych, początkujących oraz ekspertów. Użytkownicy platformy Opteck mogą wybrać z różnych handli, włącznie z Quick Options, High/Low, Range High/Low oraz opcji One-Touch. Platforma Opteck oferuje szeroki wybór aktyw handlowych włącznie z papierami wartościowymi, surowcami, walutami i indeksami. Platforma Opteck jest całkowicie oparta na sieci i łatwo dostępna dla handlarzy opcji binarnych, którzy lubią handlować w ruchu, z pomocą telefonu komórkowego lub tableta. Platforma Opteck jest na pewno silnym punktem Opteck – jest niesamowicie łatwa w użyciu i nie zajmuje dużo miejsca na stronie, co ułatwia użytkownikom dostęp


Obsługa klienta

Obsługa klienta Opteck szybko i efektywnie wspomaga swoich klientów. Klienci mogą skontaktować się z Opteck odnośnie problemów na platformie, lub innych pytań korzystając z email, telefonu lub live czat. Pomoc jest dostępna w następujących językach: polski, angielski, arabski, francuzki, japoński, włoski, turecki oraz rosyjski.

Wniosek

Opteck to bez wątpienia świetnia platforma handlowa opcji binarnych. Opteck stworzył prawdziwie korzystne środowisko dla handlarzy w formie dwóch szczególnych plusów: Centrum Edukacyjne Opteck oraz Analitycy Opteck. Te dwa elementy pomagają początkującym handlarzom stać się profesjonalistami.

Podsumowanie
Autor
Cibor Dudek
Data
Temat
Opteck
Rating
4

Fakty

 • Nazwa: Opteck

 • Strony: www.opteck.com

 • Regulacja: tak, CySEC, IFSC

 • Kraj rejestracji: 2011

 • Zysk: do 83%

 • Min. depozyt: 250 €/$

 • Min. wypłata: 25 €/$

 • Konto do: 250 €/$

 • Demo: tak

 • Język: Polski

 • Rodzaje opcji: High/Low, One Touch, Krótkoterminowe, Boundary

 • Ilość aktywów: 100

 • Waluta konta: USD, EUR, GBP, JPY

 • Obsługa klienta: E-mail, telefon, czat

 • Bonus: do 100%