• Niezależne opinie
 • Aktualne informacje i wskazówki
 • Przez handlowców dla handlowców

IG opinie i recenzja 2017 - Nasz test.

IG Index zdobyło zaskakującą reputację od czasu ich założenia. Teraz jest już jednym z czołowych światowych liderów w dostarczaniu finansowych zakładów i kontraktów na różnicę (CFD). W dodatku, ta firma zdobyła status największego brokera Forex w Zjednoczonym Królestwie.

Specyficznie, IG pozwala swoim klientom na dostęp do 10,000 finansowych aktywów poprzez korzystanie ze światowej klasy platformy handlowej i mobilnych aplikacji. Firma naprawdę jest globalna obsługując ponad 130 tysięcy członków na całym świecie i dokonuje około pięciu milionów transakcji miesięcznie. IG jest również członkiem FTSE 250 z pełną kapitalizacją rynkową osiągającą prawie 2 biliony USD i generuje dochód roczny w wysokościach 360 bilionów. Liczba ich pracowników to ponad 1,000 rozmieszczonych w biurach w szesnastu krajach świata. IG jest zatwierdzone i regulowane przez Financial Conduct Authority (FCA).

 • 8.9
8.9/10

IG jest twoim idealnym rozwiązaniem, jeśli potrzebujesz dostępu do zakładów spread i handlu CFD. Jest to dlatego, że ten broker posiada zaskakującą wiedzę i espertyzę. Firma została otwarta w 1974 roku jako Investors Gold z głównym celem zapewniania klientom innowacyjnych metod handlowania złotem. Od tego czasu firma pokazała, że dostarcza swoim klientom dokładnie to, czego oni potrzebują. Możesz spokojnie współpracować z IG, ponieważ na dany moment są ogromnym przedsiębiorstwem w posiadaniu dobrze skapitalizowanego balansu, który przedstawia ich niesamowity wzrost. Ten broker jest aktualnie potwierdzonym czołowym dostawcą handlowania CFD i zakładów spread na świecie. Zabezpieczył swoje miejsce na topie w wielu krajach, takich jak Australia i Zjednoczone Królestwo. IG jest uważane przez wiele organów ekspertów za innowacyjną i zaawansowaną technologicznie firmę, której głównym celem jest zapewnianie narzędzi specyficznie zaprojektowanych dla udostępniania rynków finansowych w najłatwiejszy możliwy sposób.

Broker IG jest regulowany i autoryzowany przez FCA, więc możesz być spokojny. To daje ci pewność, że zawsze będziesz wiedział, że wpłacone pieniądze są pod najlepszą ochroną. Na przykład, twoje pieniądze będą przechowywane w segregowanym koncie, które jest kompletnie oddzielone od funduszy IG. Możesz więc być całkowicie pewny, że twoje pieniądze zostaną w pełni oddane, jeśli zajdzie taka potrzeba.

IG specjalizuje się w dosięganiu szerokiego zasięgu klientów i nie jest serwisem przeznaczonym tylko dla profesjonalnych handlarzy. Firma stara się, jako jeden z ich głównych celi, na podtrzymywanie bardzo wysokiego standardu obsługi klientów, która jest dostępna 24/7. Otrzymasz również dodatkową pomoc z pełni darmowych edukacyjnych miejsc, komentarze nowości online, wskazówki handlowe i operacyjne narzędzia.

Oferowane usługi

Jak już wspomnieliśmy, IG osiągnął numer jeden dostawcy zakładów spread jak i handlowania CFD na świecie. Dla przykładu, ten czołowy broker może ci pozwolić na szybkie i łatwe odkrycie wszystkich korzyści wolnych od podatku na zakładach spread poprzez zarabianie na wzrastających jak i spadających warunkach rynkowych.

Rejestrując się z IG, będziesz mógł szybko znaleźć możliwości na dokonywanie zakładów spread w tysiącach rynków. W dodatku, możesz polepszyć swoje doświadczenie handlowe i umiejętności korzystając z ich pełnego materiału edukacyjnego. Co ważne, IG pomoże ci nauczyć się jak limitować swoje ryzyko podczas handlu, zapewniając ci szeroki zasięg innowacyjnych narzędzi.

Jesteś zainteresowany w handlu CFD? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu. Korzystanie z usług IG nagrodzonych wieloma nagrodami, możesz dokonywać handlu z maksymalną łatwością poprzez odkrywanie różnicy pomiędzy ceną otwarcia i ceną zamknięcia na CFD, dla otrzymania stałego przypływu gotówki. Aby to osiągnąć, musisz przewidzieć czy cena aktywa wzrośnie czy spadnie w określonym czasie zanim on wygaśnie.

Musisz jednak wiedzieć, że chociaż zakłady spread i handel CFD zapewniają możliwości wysokich zarobków, to niosą ze sobą one również wysoki poziom ryzyka. Dzieje się to dlatego, że obie pozycje pozwalają ci na korzystanie z funkcji dźwigni finansowych, które pozwalają ci na otwieranie ogromnych pozycji korzystając z minimalnego depozytu. Kolejną ważną częścią zakładów spread i CFD jest to, że nigdy nie będziesz posiadał żadnej części podlegającego aktywa na których dokonujesz handlu.

IG podpowiada, że handel CFD i zakłady spread są głównie przeznaczone dla handlarzy, którzy chcą powiększyć i/lub hedgingować swoje portfolio. Szczególną cechą brokera jest to, że ich opłaty są zawsze w pełni widoczne więc nigdy nie napotkasz nieoczekiwanych kosztów.

Mobilne aplikacje

IG zapewnia dostęp mobilny do rynków finansowych dostarczając swoje darmowe mobilne aplikacje. Te narzędzia działają na większości aktualnych urządzeń jak iPhone, Android i Blackberry. Otrzymasz aktualne ceny wspomagane przez komentarze, nowości i analizy. Możesz pewnie handlować wiedząc, że wszystkie wpisane przez ciebie dane są kodowane przez 256-bit SSL.

Jeśli posiadasz iPhone, to możesz również spokojnie i pewnie handlować korzystając z aplikacji jaka została zaprojektowana dla zapewnienia ci aktualnych danych z rynków, itd. Na przykład, możesz otworzyć, zamknąć i zmienić swoje zakłady spread lub CFD. Możesz również limitować swoje ryzyko dzięki opcjom takim jak stop-losses oraz target limits.

Technologia Android jest dobrze wspomagana. Tutaj również możesz handlować gdzie i kiedy chcesz korzystając ze specjalnie zaprojektowanej aplikacji. Dla przykładu, możesz analizować swoje zarobki oraz straty, sprawdzić swój balans konta i marginesy handlowe. Masz dostęp do pełnej funkcjonalności ekscytującego świata handlowego CFD oraz zakładów spread. Wszystko w zasięgu twoich palców, nawet podczas podróży.

Platforma handlowa

IG wspiera innowacyjną platformę handlową jaka stała się jedną z najlepszych na dzisiejszym rynku. To narzędzie w 100% opiera się na sieci, więc nie musisz nic pobierać ani instalować. Możesz również handlować z każdego komputera jaki jest podłączony do Internetu. Platforma posiada wiele niesamowitych funkcji, jak zaawansowane wykresy, aktualne ceny, dostosowane i wygodne rozłożenia i handlowanie jednym kliknięciem. Możesz cieszyć się wszystkimi możliwościami bezpośredniego dostępu do rynku (DMA) pozwalającego ci na egzekucję CFD korzystając z głównych funkcji FX.

“Wysoka jakość materiałów edukacyjnych

IG cieszy się zapewnianiem możliwości najlepszych treningów na rynku na dany moment. Nowi klienci są od razu przedstawieni z informacyjnymi i przyjaznymi walk-through głównych funkcji na platformie handlowej firmy i jak łatwo można rozpocząć handel. Specjalne programy zniżkowe są oferowane podczas momentu wstępu.

Treningowe wideo i kursy są dostępne dla wyjaśnienia wszystkich kluczowych aspektów CFD i zakładów spread, jak kontrolowanie ryzyka, stworzenie strategii handlowej i rozpoznawanie najczęstszych błędów. Możesz się również nauczyć o wszystkich podstawowych aspektach handlowania, jak dźwignie, stop-losses, rodzaje zleceń, itd.

Konto demo

Możesz otrzymać dostęp do darmowego konta demo na okres dwóch tygodni. Wszystko co musisz zrobić to wypełnić dwie proste formy. Możesz przetestować pełną funkcjonalność platformy handlowej IG. W dodatku, możesz zwiedzać handel CFD oraz zakładów spread bez ryzykowania swoich funduszy w jakikolwiek sposób.

Podsumowanie
Autor
Cibor Dudek
Data
Temat
IG
Rating
4

Fakty

 • Nazwa: IG

 • Strony: www.ig.pl

 • Regulacja: FCA (UK), BaFin (Niemcy)

 • Rozpoczęcie działalności: 1974

 • Demo: tak

 • Waluta konta: EUR, USD, GBP

 • Konto od: $0

 • Obsługa klienta: Telefon, e-mail, czat

 • Maks. Leverage: 200:1

 • Margin: z 0,5%

 • Min. Trading: 1 Mini-Lot

 • Spreads: z 0,8 Pips

 • Pary walutowe: < 75

 • Platforma: IG Markets

 • Bonus: -