• Niezależne opinie
 • Aktualne informacje i wskazówki
 • Przez handlowców dla handlowców

Admiral Markets opinie i recenzja

Rynki admirałowe to jedne z czołowych dostawców handlowych i usług inwestycyjnych online. Ich pole działania pokrywa: futures, opcje, wymianę walut, surowce i towary. Otwarci w 2001 roku w Estonii, mają swoich reprezentantów w ponad 30 krajach w różnych częściach świata. Firma również dumnie oświadczyła, że mają możliwość na aktualne dane z globalnych rynków finansowych. Pracownicy na rynku admirałowym ciężko pracują na zapewnieniu swoim klientom silnych narzędzi jakie przynoszą im zarobki i pomagają w pomyślnym handlowaniu i podejmowaniu prawidłowych decyzji.

 • 9.0
9.0/10

Rodzaje kont

Istnieje wiele kont jakie ludzie mogą otworzyć na rynkach admirałowych. Jednym z nich jest Admiral Pro. To rodzaj kont ECN jaki zapewnia szeroki wybór funkcji. Poza dostępem do dziennych handli, koników i autochartist (autowykresy) plug in za darmo, ludzie zdają sobie sprawę, że jest to pięcio cyfrowy model cenowy jaki nie zmienia swoich cen i jest idealny dla spełniania ich potrzeb handlowych forex. Admiral MAM to kolejny rodzaj konta wymiany walut od Rynku Admirałowego. To pozwala inwestorom na zarobek bez potrzeby na handel na swoją rękę pozwalając menadżerom otrzymać zapłatę za kontrolowanie ich handlu.

Admiral MAC to konto z jakiego korzystają ludzie podczas handlu wymianą walut. Pozwala on na zarobek dzięki kopiowaniu zleceń doświadczonych handlarzy, równocześnie dając zarobić menadżerom za podawanie sygnałów handlowych. Ostatnie dwa konta pozwalają ludziom na działanie jako menadżerowie i inwestorzy.

Prowizje I spread

Prowizje i spready oferowane przez Rynki Admirałowe są takie same w powyżej wymienionych trzech rodzajach kont. Wszystkie z nich mają spread 0.1 oczka i prowizję 0.0020 procent. Jednak, niektórzy klienci twierdzą, że ich spready nie są tak małe jak ogłaszają. Często one wzrastają podczas wypuszczenia finansowych nowości.

Chociaż, firma ogłasza niskie spready, dodają oni również wysoką prowizję. Co więcej, ich prowizja jest przynajmniej dwa razy większa niż gdziekolwiek indziej.

Program handlowy

Rynki admirałowe korzystają z dwóch platform, aby zapewnić swoim klientom nieustanne transakcje wymiany walut. Jedną z tych platform jest MT4. Jest ona przyjazna dla użytkownika i bardzo solidna co sprawia, że jest to idealna platforma zarówno dla początkujących jak i doświadczonych handlarzy. Ma okno podglądu rynku jakie pozwala handlarzom na obserwację aktualnych stawek wymiany walut. Z drugiej strony platforma MT5 Admirała oferuje nowe funkcje jak handel jednym kliknięciem i głębszy rynek.

Wspomaga również Exchange Execution Mode (Mod procesu wymiany) dla wykonywania zleceń. Dzięki temu, handlarze wymiany walut mogą określić dodatkowe warunki wartości w chcianych cenach w Fill Policy (wypełnij polisę). Oznacza to, że handel może zostać dokonany tylko w określonej wartości za określoną cenę.

Depozyty i wypłaty

Jest wiele sposobów na dokonywanie wypłat i depozytów. Jednym z nich jest przelew bankowy. Wszystkie przelewy bankowe dla wypłat i depozytów są wysyłane od SEB banku, bankera rynku admirałowego. Ten bank znajduje się w Nowym Jorku, Londynie i Szanghaju.

Skrill jest również dostępny dla wypłat i depozytów. Jednak karty debetowe mogą być tylko wykorzystane dla depozytów. To samo tyczy się podczas korzystania z sposobów płatności online na jakie pozwala Rynek Admirałowy jak np. Wirecard i Envoy.

Obsługa klienta

Rynki admirałowe mają jeden z najlepszych dostępnych obsług klienta. Są dostępni 24/7 i można się z nimi skontaktować przez instant Messenger, email, fax i telefon. Czas na odpowiedź na twój email to tylko 24 godziny podczas dni roboczych tylko.

Regulatorzy i bezpieczeństwo

Rynki admirałowe są członkiem Tagatisfond, estońskiej funduszu gwarancji, jaki zapewnia klientom dodatkową ochronę finansową. Ten fundusz skompensuje 100 procent wszystkich depozytów w przypadku, gdy firma nie jest w stanie spełnić swoich finansowych obligacji. Wszystkie fundusze wpłacone przez klientów są w pełni oddzielone od aktyw firmy.

Jest również regulowane przez Estonian Financial Supervision Authority. Rynki admiralskie operują pod Rynkami w Financial Instruments Directive.

Dźwignie

Dźwignie na rynku admirałowym zależą od balansu na koncie klienta. Najwyższy oferowany dźwig to 1:500. To tyczy się tylko kont, które mają balans od $0 do $2000. Stawka dźwigu 1:200 jest oferowana dla kont, które posiadaja balans od $2000 do $5000. Jeśli balans konta wynosi $5000 lub więcej, oferowana jest dźwignia 1:100.

Podsumowanie
Autor
Cibor Dudek
Data
Temat
Admiral Markets
Rating
4

Fakty

 • Nazwa: Admiral Markets

 • Strony: www.admiralmarkets.pl

 • Regulacja: FCA, ASIC, CySEC

 • Rozpoczęcie działalności: 2001

 • Demo: tak

 • Waluta konta: EUR, AUD, GBP, PLN...

 • Konto od: $10

 • Obsługa klienta: Telefon, e-mail, czat

 • Maks. Leverage: 500:1

 • Margin: z 0,2%

 • Min. Trading: 0,1 lota

 • Spreads: EUR/USD (1)

 • Pary walutowe: 47

 • Platforma: MT4, MT5

 • Bonus: do 25%